O nas

 

Made My Way - projekt pod którym kryje się autostopowa podróż dookoła świata dwóch dziewczyn. Już od ponad roku spędzamy każdą chwilę na czytaniu o wizach, szczepieniach, hostelach, wypełniamy spreadsheety i dodajemy kilometry do wstępnie ustalonej trasy.

Teraz staramy się zebrać to w całość i stworzyć stronę, która mamy nadzieję, stanie się sumą doświadczeń wielu podróżników. Każdego dnia postaramy się publikować interesujące artykuły i posty związane z autostopem lub po prostu podróżowaniem.

 

W Share Your Way zachęcamy Was do podzielenia się swoimi wspomnieniami, czekamy na Wasze posty o autostopowych przygodach, niezwykłych ludziach albo po prostu o małych wydarzeniach, które sprawiły, że na Waszych twarzach pojawił się szczery uśmiech.

The Road Less Traveled to podstrona o miejscach zapomnianych lub jeszcze nieodkrytych przez turystów lub, które warto odwiedzić.

W Travel Hacks postaramy się wyszukać oryginalne pomysły na to, aby podróżowanie było jeszcze łatwiejsze i ciekawsze.

Made My Day to kompilacja zdjęć z chwil, które okazały się nie tak zwyczajne.

Na naszej stronie możecie też zobaczyć filmy robione przez ludzi z pasją lub posłuchać muzyki, która sprawi, że zatęsknicie za wędrówką.

Pracujemy też nad zakładką Destinations, gdzie będzie można znaleźć wszystkie potrzebne informacje związane ze stopowaniem.

 

Jeśli uważasz, że możesz nam pomóc tworzyć Made My Way lub chcesz podzielić się swoją historią,

koniecznie daj nam znać.

 

Iza&Wiola

DCIM100GOPRO